środa, 27 października 2021

Wydawnictwo Akurat Książka pt.: "Święta w Port Moody" Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara - Zapowiedź

 


Bajkowa, śnieżna sceneria kanadyjskiego Port Moody i dwie osoby, które niespodziewanie zbliżają się do siebie po latach milczenia. Abigail wraca do rodzinnego miasta. Spotyka tam wielką młodzieńczą miłość. Czy kobieta pozwoli sobie na zmysłowe uniesienia z mężczyzną z przeszłości? Odpowiedź na to pytanie kryje się w namiętnej powieści Małgorzaty Falkowskiej i Eweliny Nawary autorek bestsellerowej serii „Kingdom of Martagon”. Premiera „Świąt w Port Moody” już 17 listopada!

Abigail Sharpe, dziennikarka przed trzydziestką, ma szansę na wymarzony awans. Skrywany romans z szefem gwarantuje osiągnięcie tego celu. Pewnego dnia matka kobiety oznajmia jej, że wraz z ojcem wyjeżdżają na święta na Florydę i że to ona będzie musiała zająć się chorym dziadkiem. Abi nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw, w końcu w Port Moody – skąd pochodzi jej rodzina – nie była już od ponad dziesięciu lat. A wszystko przez bolesne i niewyjaśnione rozstanie…

Na ulicach miasta spotyka swoją dawną miłość. Czy nieporozumienia z przeszłości zostaną wyjaśnione? Czy Abi zdoła oprzeć się magnetyzmowi Logana? Oboje czują się skrzywdzeni przez siebie nawzajem, lecz fascynacja, tęsknota i pożądanie biorą górę nad zdrowym rozsądkiem! Wspólne chwile zapomnienia nie gwarantują jednak Abigail i Loganowi nowego początku ich miłosnej historii... Czy wreszcie dowiedzą się, kto tak naprawdę stoi za ich rozstaniem?

Święta w Port Moody” to gorąca i zmysłowa opowieść o kochankach przeżywających kolejne wzloty, upadki, rozczarowania i chwile spełniania. Pożądanie miesza się tutaj z dawnymi kłamstwami, małomiasteczkowymi nieporozumieniami oraz manipulacją tajemniczej Lilly. Czy i tym razem kobiecie uda się rozdzielić tę dwójkę? I w końcu, czy para będzie w stanie rozbudzić w sobie dawne, szczere uczucia? Odpowiedzi na te pytania kryją się wyjątkowej powieści duetu Falkowskiej i Nawary!

Zachęcamy do śledzenia profili poświęconych grzesznym książkom:


www.instagram.com/grzeszne_ksiazki/


www.facebook.com/GrzeszneKsiazkiMuzaMałgorzata Falkowska – rocznik 89, włocławianka od 12 lat na stałe mieszkająca w Toruniu. Żona, oligofrenopedagog i autorka (kolejność nieprzypadkowa). Mówiąc o sobie jako o pisarce używa określenia „skoczek”, ponieważ na koncie ma komedie, romanse, kryminał, New Adult, a nawet bajkę dla dzieci. Nie boi się literackich eksperymentów, bo jak mówi: WSZYSTKO JEST DLA LUDZI. „Niedoskonały” to jej kolejny duet i pewnie nieostatni, bo pisanie w parze to dla niej świetna zabawa.


Ewelina Nawara – urodzona w 1991, od kilku lat mieszka w deszczowej Anglii, ale pochodzi z pięknego Krakowa. Żona, mama dwóch córek, mól książkowy i blogerka. Zadebiutowała powieścią „Melodia serc” i dzięki tej książce zakochała się w pisaniu. Lubi stawiać przed sobą kolejne wyzwania, podjęła się więc próby publikacji swoich tekstów po angielsku; krótkie opowiadanie „Summer Surprise” jest dostępne na Amazonie, a dwa kolejne oczekują publikacji. Jej największe marzenie? Wyjazd na Hawaje.


5 komentarzy:

 1. Ja uważam że obecnie najlepszą wrózką w polsce jest Alicja
  wróżbę online można zamówić szybko i bezpiecznie na stronie wróżka online
  Wykonuje również rytualy miłosne, naprawe zwiazku i powrót osoby na której nam zależy.,
  Ja zawsze zamawiam na stronie http://wrozkaalicja.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się intrygująca książka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. pewnie będzie to fajna książka dla pań

  OdpowiedzUsuń