środa, 28 kwietnia 2021

Wydawnictwo Jaguar Książka pt.: „Powiedz, że zostaniesz” - ZAPOWIEDŹ

 


Dwa opowiadania o pełnych dramatyzmu losach dwóch par bohaterów pojawiających się w trylogii Zapomnij, że istniałem

Powiedz, że zostaniesz to historia dla wszystkich, którzy przeczytali trylogię Beaty Majewskiej, lecz nadal czują niedosyt. W tej książce znajdziecie piękną i dramatyczną opowieść o dalszych losach Brunona oraz wyjaśnienie, kim jest tajemnicza Naira, która pojawiła się w epilogu powieści „Obiecaj, że wrócisz”. Ścieżki życia tych dwojga będą się splatać i rozchodzić, a uczucie, które nimi zawładnie, musi pokonać wielką tęsknotę.

Jak się skończy ta trudna miłość? Przekonajcie się sami.

Lecz to nie koniec! Na scenę wkroczy Katarina Niekrasowa i jej przystojny ogrodnik, Timur! Ta para to jak ogień i woda, Katia dyryguje, a Timur się uśmiecha i wraca do swoich ukochanych roślin. Co z tego wyniknie?, i jaką rolę odegrają rezolutny Artem i Ksenia, córka Timura?

Odpowiedź znajdziecie w ostatniej części gangsterskiej sagi!


Beata Majewska – znana również pod pseudonimem Augusta Docher, uznana autorka książek obyczajowych, psychologiczno-obyczajowych oraz New Adult. Debiutowała książką dla młodzieży Eperu – I tomem trylogii o Wędrowcach. Mama i żona, mieszka w urokliwej miejscowości na południu Polski. Kocha podróże, spotkania z czytelnikami i dobrą lekturę.5 komentarzy:

 1. Ciekawie się zapowiada,czekam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ganksterskie sagi to moje ulubione historie dlatego z przyjemnością przeczytałabym już dziś 😁

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo intrygująca zapowiedź,Chętnie zapoznam się z tą historią :)

  OdpowiedzUsuń
 4. zapowiada się fajna książka dla pań

  OdpowiedzUsuń