sobota, 2 stycznia 2021

Wydawnictwo Rebel Gra Dobble L.O.L. Surprise - Opinia

 

Zapraszam na opinię o grze Dobble L.O.L. Surprise, jaką otrzymałam od Wydawnictwa Rebel.


Jest to kolejna wersja gry Dobble, jaką mamy przyjemność testować z dziećmi i po raz kolejny granie sprawiło nam wiele radości.

Pierwszą, znaczącą według mnie, zaletą gry jest fakt, że można grać w nią na naprawdę wiele sposobów. W instrukcji (która jest jasna i czytelna) znajdziemy pięć propozycji mini gier, podobnych do siebie, a jednocześnie każda trochę inna. Śmiało można również, samodzielnie wymyślać zasady i tworzyć swoje własne, oryginalne. U nas np. zmieszaliśmy elementy z dwóch wersji Dobble, co utrudniło grę, a jednocześnie sprawiło wiele przyjemności podczas grania.

Karty są okrągłe i dość wysokiej jakości. Nie rozdwajają się, nie wyginają, nie rozdwajają (oczywiście podczas używania zgodnie z przeznaczeniem).

Opakowanie jest nieduże, metalowe, dość ładne. Doskonałe służy do przechowywania kart. Dzięki jego wielkości grę bez problemu można zabrać poza dom.

Wizualnie gra jest ładna, utrzymana w stylu L.O.L. Surprise.

Moim zdaniem gra Dobble L.O.L. Surprise to gra, która sprawi wiele radości podczas grania, a wizualnie zachwyci każdego fana L.O.L Surprise. Z przyjemnością polecam.


Moja ocena – 9\10


Serdecznie zapraszam na stronę Rebel oraz na FB


Dobble L.O.L. Surprise

9 komentarzy: