czwartek, 8 października 2020

Wydawnictwo HarperCollins Polska Książka pt.: „Kociołek opowieści. Poczytaj ze mną" - Recenzja

 

Zapraszam na opinię o książce pt.: „Kociołek opowieści. Poczytaj ze mną”, jaką otrzymałam od wydawnictwa Harper Kids.Kociołek opowieści. Poczytaj ze mną” to książka napisana przez siedmiu różnych autorów. Znajdziemy w niej różne style literackie, takie jak np. bajka, opowiadanie, epos itp. Takie rozwiązanie jest mało spotykane, a szkoda, ponieważ to doskonały pomysł. Dziecko wraz z książką nie tylko poznaje ciekawe przygody bohaterów, ale również poznaje różnych autorów, różne style, jakie można używać podczas pisania.

Każdy z autorów napisał coś innego, jednak łączy je jedno – każdy tekst jest ciekawy, wciągający, a to sprawia, że dziecko z przyjemnością sięgnie po książkę.

Litery są większe, co jest zdecydowanym plusem, szczególnie dla dzieci, które dopiero samodzielnie zaczynają czytać.

Ilustracje ciekawe, przyciągają wzrok i zachęcają do poznania treści.

„Kociołek opowieści. Poczytaj ze mną” to książka, w której dziecko pozna siedmiu wspaniałych autorów, różne style literackie, a przy tym będzie doskonale bawić się z bohaterami książki. To książka, która nie tylko bawi, ale i uczy. Moim zdaniem jest rewelacyjna i z przyjemnością polecam.Moja ocena – 10\10Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Egmont gdzie kupicie książki wydawnictwa HarperCollins Polska oraz na FB KsiążkoSfera HarperKids 


Kociołek opowieści. Poczytaj ze mną

9 komentarzy:

 1. Zupełnie inna propozycja książkowa niż zwykle.
  To musi być ciekawe doświadczenie.
  Różne gatunki literackie czemu nie.
  Ilustracje też przyciągają uwagę 😍

  OdpowiedzUsuń
 2. Super ksiązeczka, moja córcia by ją chętnei poczytałą

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne i wykreowuje wyobraźnię dziecka

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka dla młodzieży i nawet nastolatków kto wie może i dorosły by się skusiła poczytać mnie akurat zaciekawiła Dagmara Krajewska

  OdpowiedzUsuń
 5. Różni autorzy, więc style się różnią. Może faktycznie szkoda, że tak mało jest takich książek. Dla dzieci obrazki mają ogromne znaczenie, dlatego super jak są wyraźne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z chęcią dowiem się czegoś więcej o losach bohaterów Ponieważ moja córeczka lubi słychać takich ciekawych opowieści

  OdpowiedzUsuń
 7. Fantastycznie opracowana książka,jedna książka a w niej bogactwo literatury dziecięcej :) Zapisuję do swojej domowej biblioteczki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. fajna książka dla dzieci,bawi i uczy

  OdpowiedzUsuń