poniedziałek, 21 września 2020

Wydawnictwo WasPos Książka pt.: „Zapomniany pamiętnik" - ZAPOWIEDŹ

 


Opis książki:

Najnowsza powieść Janusza Muzyczyszyna, „Zapomniany pamiętnik”, to historia życia dwóch kobiet – matki i córki. Ich splątane ze sobą trudne losy poznajemy, przechodząc przez kolejne karty powieści. Nic nie jest tam proste ani jednoznaczne. Są pytania, a nie ma dobrych odpowiedzi.
Dlaczego dorosła córka Ola, która zdążyła już założyć własną rodzinę, tak nienawidzi matki? Co takiego wydarzyło się w życiu Jolanty, że rozpadło się jej małżeństwo, a potem straciła kontakt z córką? Czy uda jej się na nowo ułożyć swoje życie i czy znajdzie w kimś oparcie? Dlaczego zatrutym jabłkiem w ich relacji okazał się stary, dawno zapomniany pamiętnik Jolanty? Czy kobietom uda się kiedyś odbudować dawno zerwaną więź?
Odpowiedzi na te pytania znajdziecie, zagłębiając się w lekturze „Zapomnianego pamiętnika”. To, co spotkało bohaterów powieści, ich radości i dramaty, mogą przytrafić się i Tobie, pamiętaj o tym.

Zapomniany pamiętnik” to trzecia już powieść Janusza Muzyczyszyna wydana przez Wydawnictwo WasPos. Podobnie jak „Mój drugi brzeg” i „Droga 88”, również ta utrzymana jest w konwencji powieści obyczajowej. Autor zgłębia umysły swoich bohaterów, szukając motywów ich postępowania, jednakże ich ocenę pozostawia czytelnikowi.

Książka w serwisie lubimyczytac.pl: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4918819/zapomniany-pamietnik

9 komentarzy:

 1. Z chęcią bym poczytała o niej jest taka życiowa

  OdpowiedzUsuń
 2. Kusząca propozycja do poczytania nada sie idelnie na nadchodzące jesienne wieczory Dagmara Krajewska

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna i ciekawa,warto przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 4. Już sam tytuł zachęca by sięgnąć po tę książkę!

  OdpowiedzUsuń
 5. panie mają co ciekawego czytać,zapowiada się fajna książka

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem bardzo ciekawa jak potoczą się losy obu bohaterekmwpisuję na listę do przeczytania :)

  OdpowiedzUsuń