piątek, 4 września 2020

Wydawnictwo Jedność Książka pt.: „Daj mi spokój! Jak nie dać sobie dokuczać" - Recenzja

 

Zapraszam na opinię o książce pt.: „Daj mi spokój! Jak nie dać sobie dokuczać”, jaką otrzymałam od Wydawnictwa Jedność.

Staramy się, aby nasze dzieci od najmłodszych lat miały kontakt z rówieśnikami. Prawda jednak jest taka, że przeważnie dopiero puszczając dziecko do przedszkola, tak naprawdę musi radzić sobie z nimi sam (po części, bo zawsze ma panią w pobliżu). Warto, aby wiedziało, kiedy zachowanie jego, jego koleżanki czy kolegi jest nie do zaakceptowania, jak się przednim bronić, jak nie dać sobą pomiatać, a jednocześnie nie robić tego z innymi dziećmi. Książka w ciekawy, wspaniały, zdecydowanie dostosowany do najmłodszych sposób pokazuje, jak radzić sobie w różnych sytuacjach, jakiego zachowania unikać u siebie i nie akceptować u innych.

Książka jest bardzo ładna wizualnie. Znajdziemy w niej kolorowe strony i śliczne ilustracje. Sprawia to, że dziecko z przyjemnością po nią sięga, aby oglądać.

Okładka jest twarda i solidna. Dzięki niej książka posłuży długi czas, nawet w mało delikatnych rączkach dziecka.

„Daj mi spokój! Jak nie dać sobie dokuczać” to bardzo wartościowa książka, która nie tylko bawi, ale i uczy dziecko. Moim zdaniem warto ją dołączyć do domowej biblioteczki i z przyjemnością polecam.
Moja ocena – 9\10Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Jedność oraz na FB.


Daj mi spokój! Jak nie dać sobie dokuczać

11 komentarzy:

 1. Powinna być w każdej biblioteczce....wartosciowa.

  OdpowiedzUsuń
 2. O takiej jeszcze nie słyszałam, na pewno warto ja kupic

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydaję mi się, że dzieci każdego dnia uczą się co jest dobre a co nie. Książka , która opisze w jasny sposób sytuację jest mile widziana.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ksiazka na czasie wiele dzieci zaczyna przygode w przedszkolu moja w 1 klasie ale tez jej by się przydała chętnie zakupie

  OdpowiedzUsuń
 5. Książeczka z pewnością pomoże dziecku bronić się oraz nie dokuczać innym Dagmara Krajewska

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla moich dwóch urwisów książka będzie idealna :) Nie tylko wśród kolegów ale też pomiędzy rodzeństwem nie powinno być dokuczania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. mądra książka przyda się w domu czy w szkole

  OdpowiedzUsuń