środa, 30 września 2020

Wydawnictwo Insignis Książka pt.: "Księżniczka debiutuje" Kroniki Rosewood, tom II - PREMIERA

 


Connie Glynn

Księżniczka debiutuje

Kroniki Rosewood, tom II

Lottie i Ellie wracają! Zawitaj do Rosewood Hall wraz z twoimi dwiema ulubionymi księżniczkami w kontynuacji bestsellerowej „Księżniczki incognito”!

Lottie Pumpkin to zwyczajna dziewczyna, która marzy o tym, żeby być księżniczką. Dostała się do prestiżowej szkoły Rosewood Hall w ramach programu stypendialnego.

Ellie Wolf to księżniczka, która marzy o zwyczajności – wybrała Rosewood Hall, by uniknąć pełnienia swoich obowiązków w królestwie Maradawii.

Zaczyna się drugi rok nauki w Rosewood Hall. Lottie i Ellie – bliskie sobie jak zawsze – coraz lepiej odnajdują się w nowych rolach. Wokół nich dzieją się jednak dziwne rzeczy… Ktoś najwyraźniej podtruwa uczniów. Rośnie zagrożenie ze strony tajemniczej organizacji Lewiatan. Lottie i Ellie zrobią wszystko, żeby rozwikłać mroczne zagadki. Czy jednak niebezpieczeństwo nie czyha bliżej, niż się im wydaje?

***

Connie Glynn od zawsze uwielbiała pisać – już w wieku sześciu lat stworzyła pierwsze opowiadanie, które jej mama wystukała na maszynie do pisania. Od wczesnego dzieciństwa Connie kochała również występować na scenie. Jako nastolatka uczęszczała na zajęcia teatralne do Guildhall School of Music & Drama w Londynie. Wciąż pasjonuje ją snucie opowieści – zdobyła tytuł licencjata na wydziale teorii filmowej.

Podczas studiów Connie założyła na YouTubie ogromnie popularny kanał Noodlerella, którego tytuł jest połączeniem słów noodles, czyli jej ulubionej potrawy, i Cinderella (Kopciuszek), ukochanej disnejowskiej księżniczki. Jej vlog zyskał ponad 86 milionów odsłon, ciesząc się przeszło 930 tysiącami subskrybentów.


od daty premiery, tj od 30.09 na Empik.com i w salonach Empik będzie działała promocja – przy zakupie Księżniczki debiutuje, pierwszy tom – Księżniczka Incognito z rabatem 50%


https://www.empik.com/ksiazki,31,s?q=connie%20glynn%20ksi%C4%99%C5%BCniczka&qtype=basicForm

10 komentarzy:

 1. Nie w moim guście ale może innym się spodoba Dagmara Krajewska

  OdpowiedzUsuń
 2. Zwyczajność, a cóż to takiego? ;-) Wątek podtruwania dzieci mnie zainteresował. Kto i dlaczego? Niestety tej informacji tutaj nie ma. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi ciekawie, czasem warto takie przeczytac

  OdpowiedzUsuń
 4. To nie moje klimaty, ale na pewno liczni czytelnicy docenią tę propozycję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawe wprowadzenie , jestem bardzo zaciekawiona dalszymi losami bohaterów

  OdpowiedzUsuń
 6. zapowiada się fajna książka dla natolatek

  OdpowiedzUsuń
 7. Książka ma są ciekawą historię,nie jedna z nas marzyła kiedyś o byciu księżniczką :) Świetna pozycja książkowa dla nastolatek :)

  OdpowiedzUsuń