poniedziałek, 31 sierpnia 2020

Wydawnictwo HarperCollins Polska Książka pt.: „Elwirka na śnieżnej pustyni. Akademia mądrego dziecka. Pomóż mi przetrwać” - Recenzja

 

Zapraszam na opinię o książce pt.: „Elwirka na śnieżnej pustyni. Akademia mądrego dziecka. Pomóż mi przetrwać”, jaką otrzymałam od wydawnictwa Harper Kids.
Elwirka wykluwa się z jaja pewnego mroźnego dnia na Antarktydzie. Choć opiekuje się nią zamiennie mama i tata, czeka na nią wiele niebezpieczeństw. Czy takie maleństwo da sobie z nimi radę.


Historia w książce jest wspaniała. Ciekawa, wciągająca i mądra. Dzięki niej dziecko dowie się bardzo dużo o pingwinach, przeżyje przygodę wraz z uroczym małym pingwinkiem, będzie się bawić i uczyć.W książce znajdziemy słowniczek trudnych pojęć, dzięki któremu żadne słowo nie pozostanie niezrozumiałe.Ilustracje są śliczne, kolorowe, przyciągają wzrok i zachęcają do poznania treści.


Na końcu książki znajdziemy plansze, edukacyjną a na niej wiele cennych informacji o pingwinach.Okładka twarda, solidna, dzięki niej książka posłuży długi czas.Elwirka na śnieżnej pustyni. Akademia mądrego dziecka. Pomóż mi przetrwać” to książka dzięki, której dziecko przeżyje przygodę wraz z Elwirką. Jest ciekawa, ładnie wydana i mądra. Z przyjemnością polecam.Moja ocena – 10\10Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Egmont gdzie kupicie książki wydawnictwa HarperCollins Polska oraz na FB KsiążkoSfera HarperKids

Elwirka na śnieżnej pustyni. Akademia mądrego dziecka. Pomóż mi przetrwać

11 komentarzy: