niedziela, 26 kwietnia 2020

Tuban Zestaw Tubi Jelly 6 kolorów – Wielkanoc - OPINIA


Zapraszam na opinię o zestawie Tubi Jelly 6 kolorów – Wielkanoc, jaki otrzymałam od firmy TUBAN.
W zestawie Tubi Jelly 6 kolorów – Wielkanoc znajdziemy 6 żelowych płynów, a każdy o pojemności aż 150 ml, 9 szablonów ze wzorami, 1 czystą folię, 3 saszetki z aktywatorem oraz miskę. W zestawie jest wszystko, co niezbędne, aby stworzyć wspaniałe ozdoby Wielkanocne.

Płyny żelowe są w dużych butelkach z wąskimi zakończeniami. Dobrze się je trzyma w dłoni, a wąskie zakończenia sprawiają, że tworzenie jest zdecydowanie łatwiejsze. Żel jest dość gęsty, nie ma problemu z wydobyciem go z tubki, a jednocześnie nie rozlewa się po szablonie.

Szablony są nieduże, a wzory na nich ciekawe. Znajdziemy kilka różnych pisanek, a także króliczka i kurkę. Dużym plusem jest, czyta folia, którą znajdziemy w zestawie. Z jej pomocą dziecko może stworzyć coś według własnego pomysłu.

Miska jest plastikowa, średniej wielkości. Zdecydowanie przydatna, nie musimy szukać naczynia, w którym rozpuścimy aktywatory, a następnie włożymy zrobione szablony.

Tworzenie z zestawem Tubi Jelly jest bardzo proste. Za pomocą żeli na foli tworzymy wzór, następnie wkładamy folię do przygotowanej wcześniej miski z wodą i aktywatorem, czekamy chwilę, aż nasza praca „odpadnie” od foli i gotowe. Wszystko jest bardzo łatwe i przyjemne, co zachęca do zabawy.

Ogromnym plusem dla rodziców będzie fakt, że podczas zabawy zestawem Tubi Jelly nie robi się bałagan. Dzięki żelowej formie w wygodnych tubach nic się nam nie rozlewa, nie wylewa, nie rozpryskuje, a wokół tworzonej pracy jest idealny porządek.

Zestaw Tubi Jelly to godziny wspaniałej zabawy, duma dziecka z własnoręcznie przygotowanych ozdób, ćwiczenie cierpliwości, dokładności, kreatywności. U nas zdał egzamin na 6+ i z przyjemnością polecamy, a na zdjęciach macie prace Ksawerego :)Zalety:
 • Wygodne tuby z płynem żelowym.
 • Łatwość tworzenia.
 • 9 szablonów.
 • Wspiera rozwój kreatywności, cierpliwości, dokładności.
 • Wspaniała zabawa.
 • Nie ma bałaganu podczas tworzenia.
 • Miska na wodę w zestawie.


Wady:
BRAK


Moja ocena – 10\10

Serdecznie zapraszam na stronę TUBAN oraz na Fb TUBAN - duże bańki radości.


Na stronie producenta znajdziecie kilka innych zestawów Tubi Jelly - https://www.tuban.pl/pol_m_Tubi-Jelly_Zestawy-Tubi-Jelly-1118.html

14 komentarzy:

 1. Kasia Foltańska26 kwietnia 2020 16:04

  Super ❤

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjny jest ten zestaw 🤩 Córeczki byłyby zachwycone taką formą spędzania czasu 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Super coś dla córci ona takie uwielbia

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczny kreatywny zestaw :) Z nim nie ma mowy o nudzie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow super, nie słyszałam o takim wynalazku jeszcze. Świetna zabawa

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow.. Mega zabawa pamiętam jak ja byłam mała i robiłam podobne rzeczy ale teraz jest to o wiele przyjemniejsze z takimi produktami moje córki byłby zachwycone takim zestawem

  OdpowiedzUsuń
 7. jakie cudo. Uwielbiam takie rzeczy

  OdpowiedzUsuń
 8. Wow kreatywne tuby uwielbiamy takie pomysły.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zabawa na służy czas nawet dla całej rodziny Dagmara Krajewska

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo kreatywny zestaw to trzeba przyznać. Z pewnością zajmie dzieci na długie godziny, a rodzice będą mogli odetchnąć pijąc kawę

  OdpowiedzUsuń