środa, 8 kwietnia 2020

Nawyki bogatych wydawnictwo Kompania Mediowa - e-book

W związku z bardzo dobrym przyjęciem przez czytelników książki Robina Dreeke’a Jak czytać ludzi - radzi agent FBI wydawnictwo Kompania Mediowa wprowadza na rynek e-book i audiobook tego wydania. Teraz będziecie mogli również posłuchać, jak autor, były szef Programu Analizy Behawioralnej FBI, opisuje klucz do przewidywania ludzkiego zachowania. Tak, jak przekonuje autor, znajdziesz tu wiedzę przydatną tam, gdzie masz do czynienia z ludźmi – czyli wszędzie https://youtu.be/MH0Xq8pp7Rw

Książka Jak czytać ludzi - radzi agent FBI zapoczątkowała serię Inwestuj w siebie. Seria ta będzie obejmować wybrane tytułu z dziedziny rozwoju osobistego, psychologii i finansów. Książki - starannie wyselekcjonowane spośród najnowszych i najciekawszych pozycji wydawanych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Europie Zachodniej - będą tworzyć program samodoskonalenia dla współczesnego człowieka.

Wydawnictwo Kompania Mediowa już opublikowało e-book następnej książki z serii. Bestseller Michaela Yardneya i Toma Corleya Nawyki bogatych i biednych nie jest kolejnym poradnikiem pełnym wskazówek, jak szybko się wzbogacić, a jego autorzy nie są typowymi twórcami tego rodzaju książek. Inaczej niż większoś
poprzedników są bardzo zamożnymi praktykami tego, czego nauczają. W odróżnieniu podobnych publikacji ich wspólna praca mówi nie tyle o zdobywaniu bogactwa, co o sztuce bogatego życia. Ta książka będzie inspiracją dla wszystkich, którzy żyją z miesiąca na miesiąc i chcą to szybko i skutecznie zmienić. Pragną uciec z wyścigu szczurów i żyć niezależnie.
Autorzy przez kilka lat badali i analizowali codzienne praktyki 233 ludzi sukcesu i 128 tych, którym się nie powiodło. W książce odsłaniają różnice między nawykami obu grup. A jest ich naprawdę wiele. Opierają się nie tylko na wynikach badań socjologicznych, ale i informacjach z dziedziny fizjologii, neurologii i psychologii – podanych w formie luźnego dialogu z czytelnikiem.
Jak podkreślają sami autorzy:
Nie jest to książka o pieniądzach, inwestowaniu, nieruchomościach czy akcjach – takich książek powstało bez liku. Jest to książka o kształtowaniu sposobu, w jaki ludzie bogaci czują, myślą, działają i postępują. Jest to książka o rozwijaniu nawyków bogatych i rezygnowaniu z nawyków ubogich”.
Jak sami się przekonacie, bogaci nie różnią się specjalnie od biednych. Po prostu nauczyli się postępować inaczej niż większość z nas. Pokażemy wam, że jeżeli będziecie konsekwentnie robić to, co robią bogaci ludzie sukcesu, to w końcu osiągniecie takie same rezultaty jak oni”.

Obie książki ukazały się nakładem wydawnictwa Kompania Mediowa w formie e-booków: https://tiny.pl/7hcpx
Książka Jak czytać ludzi - radzi agent FBI jest także w formie papierowej: https://bit.ly/38JqIVX
Audiobook Jak czytać ludzi - radzi agent FBI czyta Maciej Jabłoński. Dostępny jest na stronie: https://www.storytel.com/pl/pl/

10 komentarzy:

 1. Coś nowego,brzmi bardzo obiecująco i przede wszystkim ciekawie zwłaszcza dla ludzi którzy chcą coś więcej osiągnąć

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że warto zapoznać się z taką książka, bo zawsze może coś wnieść w nasze życie

  OdpowiedzUsuń
 3. Każda książka wnosząca coś do naszego życia jest warta swojej uwagi

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo fajne, warto poznać publikacje bliżej

  OdpowiedzUsuń
 5. ok,audiobooki są teraz potrzebne nam

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie dla mnie nie korzystam Dagmara Krajewska

  OdpowiedzUsuń
 7. Mało co korzystam z e-booków choć to bardzo dobra alternatywa :)

  OdpowiedzUsuń