środa, 25 marca 2020

Wydawnictwo NieZwykłe Książka pt.: "Ruthless People" J.J.McAvoy - ZAPOWIEDŹ
Władza, rodzina i szacunek są wszystkim.

Dla świata są jak rodzina królewska. Przekazują pieniądze na cele charytatywne, karmią bezdomnych i odbudowują miasto. Jednak na zewnątrz nie widać, że nieustannie walczą o władzę.

Małżeństwo Melody Nicci Giovanni i Liama Callahana zostało zaaranżowane przez ich ojców w nadziei, że położy kres krwawej walce między irlandzką a włoską mafią.

Liam, następny w kolejności do objęcia władzy, jest przekonany, że dostanie żonę, którą można łatwo kontrolować. Nie mógł się bardziej mylić. Melody została wychowana, by rządzić. Jest wyśmienitym snajperem oraz mistrzynią kamuflażu pozbawioną litości i strachu. W wieku dwudziestu czterech lat wypracowała sobie mocną pozycję, zabijając każdego, kto wszedł jej w drogę. Doskonale wie, jakim mężczyzną jest Liam, i prędzej umrze, niż pozwoli mu się zdominować.

Liam i Melody będą musieli jednak zakopać topór wojenny i nauczyć się współpracować, bo są jeszcze inni, którzy tylko czekają, aż tych dwoje popełni błąd.

O autorce
J.J. McAvoy urodziła się w Montrealu w Kanadzie. Obecnie mieszka w Virginii. Uwielbia chodzić do kina oraz gotować. Kocha muzykę, pomimo że nie potrafi śpiewać ani tańczyć.
Kiedy zaczęła pisać Ruthless People, nie przypuszczała, że powieść spodoba się tak wielu czytelnikom. Pisanie jest jej prawdziwą pasją.

10 komentarzy:

 1. Oooo....całkiem interesująca książka 🙂💋

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie do końca w moim klimacie, ale z ciekawości bym przeczytała 👍

  OdpowiedzUsuń
 3. Na taki romans mam wielką chęć do przeczytania :) Władza, rodzina i szacunek są najważniejsze,zobaczę jak to się rozwinie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To mnie zaintrygowała ta zapowiedź , a szczególnie już pierwsze zdanie

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka zdecydowanie dla mnie na pewno ja kupię. Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 6. widać że panie są zainteresowane ksiażką

  OdpowiedzUsuń
 7. Władza,rodzina,szacunek ciekawe zestawienie

  OdpowiedzUsuń