środa, 18 marca 2020

Wydawnictwo NieZwykłe Książka pt.: "Reaper's property" Joanna Wylde - ZAPOWIEDŹ
Pierwszy tom jednej z najbardziej znanych zagranicznych serii motocyklowych

Marie nie potrzebuje kłopotów, które niewątpliwie oznaczałby w jej życiu ktoś taki jak Horse. Jednak wielki, wytatuowany, niebezpieczny członek klubu motocyklowego, który pewnego popołudnia pojawia się w domu jej brata, ma inne zdanie na ten temat. Horse chce mieć Marie w swoim łóżku i na swoim motorze… i to natychmiast.

Marie niedawno rozstała się z agresywnym mężem i nie planuje wchodzić w nowe relacje z facetami. Zwłaszcza nie z kimś takim jak Horse. Nawet nie zna jego prawdziwego imienia ani nie wie, gdzie mieszka. Za to jest niemal pewna, że mężczyzna jest przestępcą, a interesy które omawia z jej bratem, nie wiążą się z tworzeniem stron internetowych.

Kiedy jej brat okrada klub, Marie może go ocalić tylko w jeden sposób zgadzając się na wszystko, czego chce od niej Horse i wszędzie gdzie tego chce. Jeżeli będzie wyjątkowo grzeczną dziewczynką, to być może jej brat będzie żył. Może.


O autorce
Joanna Wylde jest autorką serii „MC Reapers”, która trafiła na listę bestsellerów „New York Timesa”. Karierę pisarską rozpoczęła w dziennikarstwie, jako reporterka i redaktorka.
Zanim została autorką, imała się różnych zajęć: od zarządzania schroniskiem dla bezdomnych po ghostwriting dla środowiska akademickiego. W 2012 roku otrzymała w prezencie czytnik Kindle i odkryła świat autorów wydających w internecie. W krótkim czasie opublikowała przełomową powieść Reaper's Property i oddała się pisarstwu na pełny etat.


11 komentarzy:

 1. Fajna książka dla fanów tego typu literatury

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się ciekawa książka Dagmara Krajewska

  OdpowiedzUsuń
 3. Taka tematyka ze i mój mąż pewnie by mi książkę

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie rozumiem czemu ostatnio większość książek tego typu mają na okładkach mężczyznę z gołym torsem ha ha .

  OdpowiedzUsuń
 5. Po raz kolejny Aniu zaintrygowałaś mnie książką :) Muszę koniecznie ją przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety chyba nie dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 7. Książka na pewno znajdzie wiernych czytelników 👍👍👍

  OdpowiedzUsuń
 8. Może to być bardzo fajnie spędzony czas z tą książka

  OdpowiedzUsuń
 9. widać że panie są zainteresowane książką

  OdpowiedzUsuń