środa, 26 lutego 2020

Nowości na Legimi

Legimi donosi !!!! 
Książki w chmurze. Abonament na ebooki i audiobooki. Czytnik ebooków za 1 zł. Subskrypcja na Kindle… W naszym dążeniu do stworzenia usługi kompletnej zaszliśmy w ciągu 10 lat istnienia Legimi  naprawdę daleko (tak, trochę się chwalimy). Po dekadzie nadszedł czas na kolejny krok, a mianowicie książki papierowe!

To nie chochlik drukarski. Okazuje się po prostu, że osoby najczęściej sięgające po książki korzystają z nich w różnych formatach. Uznaliśmy więc, że skoro abonenci Legimi tyle czytają i niekiedy sięgają po drukowane tomy, to czemu nie mieliby robić tego u nas? Szczególnie, że w Legimi dowolny tytuł można zamówić nawet 50% taniej dzięki punktom w Klubie Mola Książkowego!Kończymy lekturę i czujemy nieodpartą potrzebę zachowania ich na dłużej, może nawet na zawsze. Czasem wystarczy, że zostaną na naszym czytniku ebooków, ale są takie, które chcemy mieć w wersji papierowej. Choćby po to, by podzielić się nią z osobami ceniącymi sobie mityczny zapach farby drukarskiej i szelest kartek. Teraz to możliwe również z Legimi!Tak, jak są czytelnicy niebędącymi miłośnikami ebooków, tak są wśród nas autorzy stroniący od tej formy wydawniczej. Skoro jednak osoby korzystające z Legimi to grupa czytająca najwięcej, dajemy im szansę na pozyskanie w atrakcyjnej cenie tytułów dostępnych jedynie na papierze. Mamy do dyspozycji choćby kultową Jeżycjadę, dorobek Milana Kundery, czy też polskie wydania Harry'ego Pottera. Jesteśmy wielkimi miłośnikami ebooków i audiobooków, ale również książek jako takich. Mamy świadomość, że są kategorie publikacji ciągle lepiej sprawdzające się w wersji papierowej. Atlasy, albumy, czy też bogato ilustrowane książki dla dzieci świetnie sprawdzają się w tradycyjnej formie. Od dziś dostępne są również w Legimi!

Wszystko o czym piszemy powyżej sprawiło, że pomyśleliśmy o tych, którzy poza czytaniem i słuchaniem bez limitu mają jeszcze większy apetyt na książki. Oczywiście naszą propozycję kierujemy nie tylko do subskrybentów, nie ukrywamy jednak, że mając abonament takie zakupy opłacają się jeszcze bardziej. Choćby ze względu na bezpłatną wysyłkę (również kurierem) dla zamówień za co najmniej 50 zł... 

Jeśli chcesz sprawdzić, czy jesteś w Klubie Mola Książkowego i możesz kupować ebooki, audiobooki i książki papierowe nawet 50% taniej, zaloguj się w Legimi i przejdź do zakładki Klub Mola Książkowego w sekcji Subskrypcja. Znajdziesz tam również dokładną listę aktywności, za które otrzymujesz punkty oraz sprawdzisz aktualną liczbę punktów. Na dodatkowe pytanie, dotyczące klubu i zamawiania książek papierowych, odpowiadamy zaś w sekcji pomocy.

12 komentarzy:

 1. Ja zajrzalam jedna ksiazka za mna

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze wiedzieć na czym to polega 👍

  OdpowiedzUsuń
 3. Do tej pory nie korzystałam z e-booków może najwyższa pora pomyśleć, chociaż z drugiej strony przy córce było by ciężko

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe,jak dla mnie świetne rozwiązanie,.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawa alternatywa

  OdpowiedzUsuń
 7. może dobrze wiedzieć na przyszłośc i zobaczyć co tam maja za książki

  OdpowiedzUsuń
 8. To już takie powszechne,książki "na ekranie",chętnie dowiem się wiecej Aniu na temat tej platformy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo fajna perspektywa . Często czytam takie ebooki, choć nie ukrywam że uwielbiam zapach papierowych książek

  OdpowiedzUsuń
 10. Jestem zdecydowanie za wersja papierowa.. Uwielbiam zapach książek,trzymac ja w rękach niekiedy przytulić

  OdpowiedzUsuń