czwartek, 13 stycznia 2022

Wydawnictwo Insignis Książka pt.: "Księżniczka w sercu" - Zapowiedź

 
Magiczny świat tajemniczej szkoły z internatem i trójka przyjaciół czekają na ciebie – w księgarniach już wkrótce czwarta część serii Kroniki Rosewood!


Gdy po raz pierwszy spotykamy Lottie i Ellie, nastolatki z zupełnie różnych światów, trafiają one do prestiżowej szkoły Rosewood Hall. Lottie Pumpkin jest zwyczajną dziewczyną, która marzy, żeby być księżniczką. Zaś Ellie Wolf to najprawdziwsza księżniczka – która najbardziej pragnie być zwyczajną dziewczyną. Kiedy dziewczęta trafiają do wspólnego pokoju w internacie, sądzą, że zamiana ról może zakończyć się tylko bajkowym „żyły długo i szczęśliwie”. Jednak Lottie i Ellie szybko zdają sobie sprawę, że w Rosewood Hall nic nie jest takie, jak mogłoby się wydawać, a stara szkoła oraz otaczający ją mroczny las roją się od sekretów. Przyjdzie im stawić czoła niebezpieczeństwom, którym zdolna przeciwstawić się jest jedynie siła prawdziwej przyjaźni.


Zamów książkę w przedsprzedaży w najlepszej cenie już teraz!

https://bit.ly/ksiezniczka4


W najnowszej, czwartej już części przygód Lottie, Ellie, Jamiego i reszty przyjaciół z Rosewood Hall buntownicza Ellie wciąż jest księżniczka, która musi ukrywać swoją prawdziwą tożsamość. Lottie nadal pozostaje jej portmanką – czyli udaje księżniczkę, by ta mogła pozostać anonimowa. A Jamie jako partyzan Ellie nie poprzestaje na chronieniu jej przed wszelkimi niebezpieczeństwami. Za każdą cenę!

Nasi bohaterowie, wciąż wstrząśnięci odkryciem, że przywódcą Lewiatana jest ktoś tak bliski maradawskiej rodzinie, muszą poskładać w całość wskazówki dotyczące planów złowrogiej organizacji. Nie jest to jednak takie proste – tym bardziej że wśród uczniów ukrywa się człowiek Lewiatana.


Kolejna część – po bestsellerowych książkach: „Księżniczka incognito”, „Księżniczka debiutuje” i „Zagubiona księżniczka” – znanej i uwielbianej serii Kroniki Rosewood autorstwa Connie Glynn, zatytułowana „Księżniczka w sercu” (w tłumaczeniu Anny Kłosiewicz), ukaże się 9 lutego nakładem wydawnictwa Insignis.

4 komentarze: