czwartek, 16 grudnia 2021

Wydawnictwo Akurat Książka pt.: „Bracia di Caro (t.1)” Kinga Litkowiec - Zapowiedź

 


Zraniona kobieta i tajemniczy mężczyzna, który ratuje ją od podjęcia dramatycznej decyzji. Z pozoru romantyczna historia przestaje być jednak bajką, gdy do gry wkracza drugi z braci. Nic tu nie jest oczywiste, nic nie jest normalne. Kiedy dziewczyna poznaje ich sekret, okazuje się, że najgorsze dopiero przed nią… „Bracia di Caro” to pierwszy z dwóch tomów mafijnego romansu autorstwa królowej tego gatunku, Kingi Litkowiec, autorki megabestsellerowego „Miasta Mafii” i „Miasta Mafii 2”. To mocna, zaskakująca, pikantna historia, która wciska w fotel. W księgarniach już 26 stycznia.


Dziewiętnastoletnia Kylie Scott od roku żyje w żałobie po rodzinie, która zginęła w wypadku samochodowym. Obwinia się o jej śmierć, a to sprawia, że popada w coraz głębszą depresję. Długie godziny spędza w miejscu, w którym doszło do tragicznego zdarzenia. Pewnego dnia zauważa ją tajemniczy mężczyzna. Dochodzi między nimi do krótkiej wymiany zdań, po której ten proponuje jej odwiezienie do domu. Zaraz po tym znika, zostawiając Kylie w przekonaniu, że już nigdy więcej się nie zobaczą.


Trzy tygodnie później nadchodzi rocznica tragicznego wypadku. Pogrążona w rozpaczy dziewczyna decyduje się na to, o czym myślała od dawna – chce popełnić samobójstwo. Uniemożliwia jej to spotkany wcześniej mężczyzna. Kylie dowiaduje się o nim tylko tyle, że nazywa się Marco Di Caro i ma dwadzieścia siedem lat. Jest Włochem, do Madison przyjechał w interesach.


Od tego czasu ich relacja staje się coraz bardziej burzliwa. Marco szybko przestaje być miły, zamienia się w szczerego do bólu aroganta, który nie szczędzi Kylie przykrych słów. Mimo wszystko, zdarzają się chwile, kiedy dziewczyna widzi w nim takiego mężczyznę, jakim wydawał się być na początku. Wierzy, że poczynania Marco miały na celu wyciągnąć ją z depresji. Chociaż ta droga wydaje się bardzo ryzykowna, Kylie nareszcie zaczyna wracać do życia.


Gdy wszystko zdawało się być jak w bajce, a związek Kylie i Marco stopniowo rozkwitał, pojawił się Cristiano – znienawidzony brat Marco. Wystarczyło kilka chwil, by Kylie zrozumiała, że musi trzymać się z daleka od tego mężczyzny. On jednak korzystał z każdej okazji, by zbliżyć się do niej. Z nieukrywanym zadowoleniem wyjawiał kolejne tajemnice brata. Związek Kylie i Marco znów stał się niepewny. Kiedy wyszło na jaw, że bracia Di Caro pochodzą z mafijnej rodziny, dziewczyna zwątpiła, czy kiedykolwiek ponownie zaufa swojemu kochankowi. Jednak najgorsze było dopiero przed nią…


Bracia di Caro” to obowiązkowa pozycja nie tylko dla miłośniczek książek Kingi Litkowiec, ale dla każdego, kto lubi mroczne i niebezpieczne mafijne klimaty połączone z historią pełną namiętności i pożądania.Zachęcamy do śledzenia naszych profili poświęconych grzesznym książkom:


www.instagram.com/grzeszne_ksiazki/


www.facebook.com/GrzeszneKsiazkiMuzaKinga Litkowiec – polska autorka z Lubelszczyzny. Spełniona mama i żona, zakochana w książkach oraz muzyce. Autorka dwóch części Miasta Mafii” i kilku innych powieści, m.in. „Naomi”. Zaczęła pisać w marcu 2019 roku, co szybko przerodziło się w jej największą pasję. Hobbystycznie prowadzi profil lifestylowy na Instagramie, dzięki któremu odkryła swoją miłość do książek. Uwielbia niebanalne i odważne historie, wyróżniające się na tle innych.

5 komentarzy: