poniedziałek, 22 listopada 2021

Wydawnictwo Wilga Książka pt.: "Mazurscy w podróży. Szpieg, szmaragd i brukselskie koronki. Tom 5" - Recenzja przedpremierowa

 

Zapraszam na recenzję przedpremierową książki pt.: „Mazurscy w podróży. Szpieg, szmaragd i brukselskie koronki. Tom 5”, jaką otrzymałam od Wydawnictwa Wilga.

Książka jest piątym tomem z serii.

Tom 1 to książka pt.: „Mazurscy w podróży. Bunia kontra fakir”

Tom 2 to książka pt.: „Mazurscy w podróży.Porwanie Prozerpiny”

Tom 3 niestety przegapiliśmy ale na pewno do niego wrócimy :)
Tom 4 to książka pt.: „Mazurscy w podróży. Diamentowa gorączka.”Mazurscy znowu w akcji, jednak tym razem nie wyruszają na żadną daleką wyprawę. Jednak to nie oznacza, że będzie nudno, a wręcz przeciwnie. Babcia wraz z przyjaciółkami zakładają klub, w którym będzie się działo. Zamiast robótek na drutach będzie międzynarodowa afera i … Co się stało? Jak z tego wybrną?

To już piąta przygoda z nietuzinkową rodziną Mazurskich i po raz kolejny dostajemy nie tylko ciekawą, wciągającą, a momentami zabawną historię. Odwiedzamy również różne miasta, poznajemy fakty, ciekawostki o nich, i wiele więcej. To pozycja, która zabiera dziecko w niezwykłą podróż, w której się bawi i uczy.

W książce znajdziemy zabawne ilustracje, mapki, a nawet zdjęcia z prywatnego zbioru autorki. To wszystko tworzy naprawdę ciekawą, przyciągającą wzrok całość.

„Mazurscy w podróży. Szpieg, szmaragd i brukselskie koronki. Tom 5” to książka która bawi i uczy. Z przyjemnością polecam.Moja ocena – 9\10Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Wilga  oraz na FBMazurscy w podróży. Szpieg, szmaragd i brukselskie koronki. Tom 5

4 komentarze: