środa, 17 listopada 2021

Wydawnictwo Muza Książka pt.: "Niezapowiedziany gość” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Niezapowiedziany gość”, którą otrzymałam od Wydawnictwa Muza.Siedem różnych opowiadań napisanych przez siedem autorek. W książce znajdziemy opowiadanie napisane przez Agnieszkę Krawczyk, Katarzynę Misiołek, Agnieszkę Lingas-Łoniewską, Nataszę Sochę, Małgorzatę Wardę, Sabinę Waszut i Ilonę Gołębiewską. Nie każdą z nich znałam wcześniej i bardzo się cieszę, że dzięki opowiadaniom miałam możliwość ich poznania.

Każde opowiadanie jest inne, jednak wszystkie coś łączy, a dokładniej Niezapowiedziany gość. Tym razem nie znalazłam jednego ulubionego. Niektóre podobały mi się mniej, niektóre bardziej, jednak każde uważam za warte przeczytania. Są niedługie (jak to opowiadania), wciągające i czyta się je dość szybko.

Wcześniej nie przepadałam za opowiadaniami, teraz coraz częściej po nie sięgam. Doskonale zdają egzamin, kiedy nie mam czasu lub ochoty na długą książkę, a także pozwalają poznać nieznane mi wcześniej autorki. Siedem opowiadań, które znalazłam w książce pt.: „Niezapowiedziany gość” uważam za ciekawe i warte przeczytania. Polecam.


Moja ocena – 8\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Muza  oraz na FB


Niezapowiedziany gość

4 komentarze: