czwartek, 4 listopada 2021

Wydawnictwo Media Service Zawada Książki z serii „Historyjki z okienkami” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książek z serii „Historyjki z okienkami”, jakie otrzymałam od Wydawnictwa Media Service Zawada.


Do recenzji otrzymałam dwie książeczki z serii:

1. Peppa Pig. Tajemnica zniknięcia ciastka.

2. Psi Patrol. Cztery pory roku.

Peppa Pig. Tajemnica zniknięcia ciastka.

Świnka Peppa i jej brat lubią pewien program i postanawiają ta jak pan Ziemniak zostać detektywami. Okazja nadarza się bardzo szybko, znika czekoladowe ciasto więc pora odnaleźć złodzieja. Dadzą radę?Psi Patrol. Cztery pory roku

Psi patrol zawsze gotowy do akcji. Niezależnie od pory roku, odważne pieski pomagają innym. Komu tym razem?W obu książeczkach znajdziemy okienka które dziecko może otwierać i zamykać do woli. Jest ich naprawdę sporo, a pod każdy ukrywa się coś innego lub ktoś inny. Dzięki nim książeczka nie tylko jest ciekawsza ale również rozwija dziecko.Książki są kartonowe, z grubymi stronami i zaokrąglonymi rogami. To wszystko sprawia, że posłużą długi czas i są bezpieczne dla maluszków.

obie książeczki są bardzo ładne wizualnie. Na stronach znajdziemy ilustracje w żywych kolorach, które przyciągają wzrok i zachęcają do sięgania po nie.

Obie książeczki są świetne. Wraz z ulubionymi bohaterami dziecko będzie odkrywać tajemnice i pomagać innym. Z przyjemnością polecam.

Moja ocena – 9\10Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Media Service ZawadaKsiążeczkę znajdziecie na stronie KsiążeczkiBajeczki.


4 komentarze:

  1. Książeczki są fantastyczne dzieci chętnie po nie sięgają są ładne kolorowe polecam

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne książeczki dla naszych urwisków :) Z ulubionymi bohaterami bajek nie ma mowy o nudzie :)

    OdpowiedzUsuń