wtorek, 16 listopada 2021

Kalendarze adwentowe Avon

 

Avon przygotował dwa dość ciekawe kalendarze adwentowe.
Kalendarz adwentowy z kosmetykami (12 elementów)


Kalendarz adwentowy z 12 kosmetykami, zapachami i produktami do rozpieszczania ciała- nie tylko zimą!

  • 12 hitów Avon

  • W zestawie: 11 kosmetyków, 1 bestsellerowy zapach

  • Pomysł na wyjątkowy prezent!

Zapraszamy po kalendarz adwentowy z twoimi ulubieńcami! W eleganckim, świątecznym opakowaniu schowaliśmy aż 12 prezentów - do odkrycia jeszcze przed Wigilią! Pod ponumerowanymi okienkami kryje się 7 hitów do makijażu, 2 luksusowe rytuały SPA, 2 produkty do pielęgnacji skóry i 1 zapach Avon z najwyższej półki. To świetny pomysł na podarunek dla bliskiej osoby!

Kalendarz adwentowy z kosmetykami (24 elementy)Kalendarz adwentowy z 24 kosmetykami, zapachami i produktami do rozpieszczania ciała- nie tylko zimą.

  • 24 gorące hity Avon!

  • W zestawie: 20 kosmetyków, 4 zapachowe bestsellery

  • Pomysł na wyjątkowy prezent!

Duży, luksusowy, pełen naszych kosmetycznych hitów i bestsellerowych zapachów – przedstawiamy kalendarz adwentowy w najnowszej wersji 2021! W eleganckim, świątecznym opakowaniu schowaliśmy aż 24 prezenty, po jednym na każdy grudniowy dzień przed Bożym Narodzeniem. Pod ponumerowanymi okienkami kryje się 10 hitów do makijażu, 6 luksusowych rytuałów SPA, 4 produkty do pielęgnacji skóry i 4 zapachy Avon z najwyższej półki. Jeśli chcesz komuś podarować coś naprawdę wyjątkowego, ten kalendarz będzie strzałem w 10!

Serdecznie zapraszam na stronę Joseph -Modna PlusSize gdzie zamówicie ubrania oraz kosmetyki i inne produkty Avon.

4 komentarze: