czwartek, 16 września 2021

Wydawnictwo Media Service Zawada Książeczka pt.: "Psi Patrol Zabawa w kolory Pieski na medal” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję malowanki pt.: „Psi Patrol Zabawa w kolory Pieski na medal”, którą otrzymałam od Wydawnictwa Media Service Zawada.
Książeczka znajdziemy strony do pokolorowania. Obrazki są różne, jedne z większą liczbą drobnych elementów, inne dość proste. Na wszystkich znajdziemy bohaterów znanych z bajki Psi Patrol.

Stron jest kilkanaście, a książeczka jest większego formatu. Oprócz ilustracji do pokolorowania na stronie jest również niedługi tekst, opisujący co na nich jest.

Do książeczki dołączone jest aż 50 naklejek, które sprawią dziecku wiele radości.

„Psi Patrol Zabawa w kolory Pieski na medal” to książeczka, która według mnie spodoba się wszystkim fanom tych piesków. Polecam.


Moja ocena – 9\10


Wyjątkowe książki z ulubionymi bohaterami dzieci: ekipą Psiego Patrolu, laleczkami L.O.L. Surprise, Barbie, świnką Peppą i jej rodzinką, a także bohaterskimi Pidżamersami oraz Strażakiem Samem dostępne w SUPEROFERCIE w sieci sklepów BIEDRONKA.

Akcja ograniczona czasowo od 6 do 18 września 2021 roku lub do wyczerpania zapasów.W ofercie zarówno wspaniałe opowiadania, jak i książki z mnóstwem zadań do rozwiązania w bardzo niskich cenach!

RADOŚĆ ZABAWY – GWARANTOWANA!
Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Media Service Zawada


Książeczki znajdziecie na stronie Książeczki Bajeczki

3 komentarze: