czwartek, 29 kwietnia 2021

Wydawnictwo HarperCollins Polska Zwierzęta. Akademia mądrego dziecka. Pudełko pełne zabawy - Recenzja

 

Zapraszam na opinię o Pudełku pełnym zabawy Zwierzęta, jakie otrzymałam od Wydawnictwa HarperKids.Pudełko pełne zabawy jest nowością z serii Akademia mądrego dziecka, którą uważam za bardzo wartościową. W środku znajdziemy książeczkę oraz puzzle wraz z tacką.

W książeczce znalazły się wierszyki opowiadające o zwierzętach, które są ciekawe i wpadające w ucho. Dzięki wierszykom dziecko dowie się co nieco o danym zwierzęciu, a także zobaczy go na uroczych ilustracjach.

Puzzle przedstawiają zwierzęta, takie same, jakie znajdziemy w książeczce. Każda układanka składa się z ośmiu elementów, które należy ułożyć na tatce, w sumie jest możliwość ułożenia ośmiu różnych obrazków. Elementy są wysokiej jakości, z dość grubej tektury, a to sprawi, że posłużą długi czas. Obrazki są ładne, przyciągają wzrok i zachęcają dziecko do ich układania.

Zestaw ma wiele walorów edukacyjnych. Dziecko poznaje zwierzęta i dowiaduje się trochę o nich, a także ćwiczy pamięć, sprawność rączek, logiczne myślenie, rozwija wyobraźnię i wiele więcej.

Opakowanie jest średniej wielkości, doskonale służy do przechowywania elementów.

Moim zdaniem zestaw jest po prostu wspaniały i z wielką przyjemnością polecam.Moja ocena – 10\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Egmont gdzie kupicie książki wydawnictwa HarperKids oraz na FB KsiążkoSfera HarperKids

Zwierzęta. Akademia mądrego dziecka. Pudełko pełne zabawy

5 komentarzy:

 1. Wspaniały zestaw zapewni wszechstronny rozwój dziecka 👌👌

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny zestaw i super na prezent

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczne pudełko,moc edukacji poprzez zabawę.Dla małych rączek to dużo radości :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajny zestaw do nauki dla małych dzieci

  OdpowiedzUsuń