poniedziałek, 31 sierpnia 2020

Wydawnictwo Insignis Książka pt.: "Poławiacze dusz" Hanni Munzer - ZAPOWIEDŹ

 


Nowa książka autorki bestsellerów Miłość w czasach zagłady i Marlene.

Jej nowa książka to świetnie połączenie thrillera i romansu. Sekrety Kościoła, jezuitów, morderstwa, porwania, spiski, szpiedzy i wielka namiętność. A wszystko to pod słonecznym niebem Włoch. "Poławiacze dusz" rozpoczynają czteroksiąg, w którym czytelnicy zakochają się jak w poprzednich książkach.


W trakcie prac remontowych w willi norymberskiego przedsiębiorcy znaleziono skarb znany z rodzinnych legend. Pod nieobecność gospodarza zajmuje się nim jego brat, biskup Bambergu, który wkrótce zostaje zamordowany w tajemniczych okolicznościach. Tymczasem w Rzymie śmiertelnie chory generał jezuitów powierza misję związaną z równie sensacyjnym odkryciem sprzed lat młodemu zakonnikowi Lukasowi, bratankowi zamordowanego biskupa … Generałowi nie jest jednak dane umrzeć śmiercią naturalną. Kiedy policja ujawnia ciało, podejrzenia pada na Lukasa, ostatniego rozmówcę denata.

Widocznie komuś bardzo zależy, by sekrety, które mogą spowodować wstrząs w zakonie, Kościele i całym chrześcijaństwie nie zostały ujawnione. Życie Lukasa, jego bliźniaczej siostry Lucie oraz dawnej miłość, dziennikarki Rabel jest w niebezpieczeństwie …

9 komentarzy: