środa, 29 kwietnia 2020

Wydawnictwo NieZwykłe Książka pt.: "Złączeni pokusą" - ZAPOWIEDŹ
Czwarty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną!

Liliana Scuderi zakochała się w Romero od pierwszego wejrzenia i mimo upływu lat jej uczucia wobec niego się nie zmieniły. Teraz, kiedy jest już w wieku, w którym według mafijnych standardów może wziąć ślub, ma nadzieję, że w przeciwieństwie do swoich sióstr sama będzie mogła wybrać sobie męża.

Jednak ojciec obiecuje ją mężczyźnie, który jest od niej dwa razy starszy. Dziewczyna stara się wpłynąć na zmianę tej decyzji, lecz traci nadzieję, gdy jej błagania nie przynoszą żadnych efektów.

Romero od początku ignorował Lily. Jej wiek oraz pozycja sprawiały, że nie zwracał na nią uwagi. Jednak teraz dziewczyna nie jest już podlotkiem tylko młodą kobietą. Romero pragnie jej, choć została obiecana innemu, a to może zapoczątkować wojnę nowojorczyków z chicagowskim oddziałem. Do tej pory Romero zawsze postępował zgodnie ze złożoną przysięgą. Tym razem będzie musiał dokonać wyboru, który może go kosztować życie.

14 komentarzy:

 1. Kasia foltańska29 kwietnia 2020 18:45

  Zapowiada się interesująco ��

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeczytałam 3 części i 3 była prawdziwą petardą ale myślę że ta będzie jeszcze lepsza dlatego jeszcze bardziej nie mogę się jej doczekać :-**

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się ciekawa lektura 👍👍👍

  OdpowiedzUsuń
 4. Już widać Aniu,że książka wciąga niesamowicie.Będzie hitem jak pozostałe części :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tytuł ciekawy powieśc zapewne równiez ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z pewnością książka ciekawa i wciągająca Dagmara Krajewska

  OdpowiedzUsuń
 7. panie na pewno książkę chętnie przeczytają

  OdpowiedzUsuń