niedziela, 16 lutego 2020

Wydawnictwa Videograf SA Książka pt.: "Między nami miłość. Tom 3: Nierozłączni” - OPINIA


Zapraszam an opinię o książce pt.: „Między nami miłość. Tom 3: Nierozłączni”, jaką otrzymałam od Wydawnictwa Videograf.
Miało być już tak pięknie. Ślub, wspólne życie, nikt miał już nie mącić, nic złego miało się już nie stać. Życie napisało jednak swój własny scenariusz, gdzie zamiast szczęścia był ból i rozczarowanie, a zamiast wspólnej, wspaniałej przyszłości, samotność i złamane serce.
Już w górach, podczas podróży kobieta wyczuwała, że Antka coś dręczy, ten jednak bagatelizował sprawę. Po powrocie Mia przez przypadek słyszy rozmowę Antka z Agatą. Nagle wszystko zaczyna rozumieć, Antek ją okłamał, a Natalia jest z nim w ciąży. Te informacje rozrywają jej serce. Ucieka, stawia ogromny mur wokół serca, do którego postanawia już nigdy nikogo nie wpuścić. Pomagają jej niezawodne przyjaciółki, dzięki którym udaje jej się, choć trochę poukładać swój świat, tym bardziej że sama też jest w ciąży. Rozwód i słowa z kobiety „Już cię nie kocham” padające w stronę Antka, mają być ostatecznym zakończeniem ich wspólnego życia. Tylko czy aby na pewno tak się da, zapomnieć, przestać kochać, radzić sobie z wszystkim samemu.
Czy to już koniec miłości Mii i Antka? Czy Natalii uda się ich rozdzielić? Czy Antek się podda, przestanie walczyć o ukochaną?

Tom trzeci serii jest jeszcze lepszy niż poprzednie, chociaż tamte bardzo mi się podobały, a oczekiwania do ostatniego tomu miałam ogromne. Historia Antka i Mii wciąga, wywołuje wiele emocji. Podczas czytania były momenty, gdy łzy nie chciały zniknąć z moich oczów. Momentami bardzo smutna, momentami wywołująca uśmiech na twarzy. Historia ciekawa, realistyczna, taka, która mogłaby spotkać każdego z nas.

Bohaterowie, których polubiłam już dawno, nadal dają się lubić, chociaż każdy się trochę zmienił. Mia stała się bardziej dojrzała, nie zatraca się we własnym bólu, tylko stara się działać, ułożyć sobie życie na nowo, dla które dziecka nosi pod sercem.
Antek musi wszystko przewartościować. Rozpad małżeństwa, wyjazd kobiety jego życia, bolesne słowa z jej ust, kłamstwa Natalii – to wszystko go załamuje. Jednak los nie pozwala mu długo użalać się nad sobą. Musi się pozbierać dla Bartka, stworzyć mu dom, szczęśliwe dzieciństwo.
Bardzo podobała mi się postać Bartka. Chłopczyk mądry, dojrzały, skradający serca wszystkich. Mimo tragedii, jaką przeżył, potrafi z uśmiechem patrzeć w przyszłość, a jego wypowiedzi powinien wziąć sobie do serca, nie jedne dorosły.

Seria Między nami miłość to seria, która skradła moje serce. Pełna akcji, miłości, przyjaźni. Wywołująca wiele emocji, wciągająca czytelnika. Każde wydarzenie przeżywała razem z bohaterami, mocno im kibicując. Zdecydowanie warto było ją przeczytać i z przyjemnością polecam.


Moja ocena – 10\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwa Videograf SA oraz na FB.14 komentarzy:

 1. Ciekawa historia, więc jestem pewna, że przypadłaby mi do gustu. Idealna na zimowe wieczory

  OdpowiedzUsuń
 2. Historia ciekawa trzymająca w napięciu Dagmara Krajewska

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo....bardzo ciekawa życiowa historia, na pewno przypadnie do gustu wielu czytelnikom....😍

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawa historia trzeba przeczytać wszystkie

  OdpowiedzUsuń
 5. Tę serię już mam od dawna w planach do przeczytania. Uwielbiam takie wzruszające historie. Myślę, że również i mi nie raz poleciałyby łzy z oczu podczas czytania tej powieści

  OdpowiedzUsuń
 6. Historia oczywiście wciągająca

  OdpowiedzUsuń
 7. Wzruszająca historia warta przeczytania

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ciekawy blog. Na pewno przeczytam ta książkę będzie na pewno bardzo ciekawa. Ja lubię czytać książki i różne artykuły. Często też przeglądam stronę https://wkobiecymwydaniu.pl/2020/01/29/koreanska-pielegnacja-krok-po-kroku/ to jest taki kobiecy blog o pielęgnacji o modzie urodzie rodzicielstwie. Wszystko co ważne na jednej stronie. Zobaczcie poczytajcie bo naprawdę bardzo ciekawy i pomocny blog. Ja polecam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem ogromnie zaintrygowana tą całą serią :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kolejny tom ,zatem książka musi być ciekawa,może i będzie tom 4 :)

  OdpowiedzUsuń
 11. bardzo ciekawa chętnie poczytałabym

  OdpowiedzUsuń
 12. Ta cała seria wydajecie być warta uwagi.

  OdpowiedzUsuń