czwartek, 10 lutego 2022

HarperCollins Polska Książka pt.: „Alan” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Alan”, którą otrzymałam od Wydawnictwa HarperCollins.

Książka pt.: „Alan” to trzeci tom cyklu MacGregorowie.

Tom pierwszy to książka pt.: „Serena”.

Tom drugi to książka pt.: „Caine”.


Shelby i Alan spotykają się na pewnym przyjęciu. Ona artystka, prowadząca własną galerię, tworząca piękne produkty z gliny. On polityk, a wielu twierdzi, że ma wszelkie szanse, aby zostać nawet prezydentem. Shelby zafascynowała go od pierwszej chwili i chociaż i on jej się spodobał, jest jeden, niemały problem. Kobieta jest córką polityka, który mimo ochrony został zastrzelony. Śmierć ojca mocno przeżyła i obiecała sobie, że nigdy nie zwiąże się z nikim, kto będzie miał cokolwiek z polityką związane. Jednak Alan nie zamierza odpuścić, w końcu jest MacGregorem, a oni się nie poddają. Czy uda mu się przełamać strach Shelby? Na jakie pomysły wpadnie? Czy ją zdobędzie?

To trzeci tom z serii i tak jak poprzednie nie uważam książki za jakieś arcydzieło, jednak fajnie spędziłam z nią czas i mnie się podobała. To historia głównie o miłości.

Shelby ma własny styl, który nie każdemu się podoba, tak samo, jak i jej zachowanie. Jednak ona jest szczęśliwa. To kobieta nieprzejmująca się zdaniem innych, spełniająca własne marzenia. Osobiście ją polubiłam.
Alan jest mężczyzną upartym, konsekwentnie dążącym do celu, jaki sobie wyznaczył, a jednocześnie potrafi być uroczy i zabawny.

Książka pt.: „Alan” to lekka pozycja dobra na leniwe popołudnie. Polecam.


Moja ocena – 7\10


Serdecznie zapraszam na stronę HarperCollins oraz na FB


W rytmie nienawiści


2 komentarze: