poniedziałek, 10 stycznia 2022

Wydawnictwo Jedność Książka pt.: „Pierwsza pomoc dla niemowląt i dzieci”- Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Pierwsza pomoc dla niemowląt i dzieci”, którą otrzymałam od Wydawnictwa Jedność.Będąc rodzicem, nie jednokrotnie stajemy przed niełatwymi wyzwaniami. Musimy nauczyć się radzić sobie w sytuacjach, które bywają niełatwe, np. kiedy nasz maluch się przewróci, a także z wieloma „cudownymi” radami innych. Jak poradzić sobie z natłokiem informacji i wybrać te, które naprawdę pomogą, a nie zaszkodzą? Sięgać po książki napisane przez ludzi, którzy naprawdę się znają, np. przez pediatrów i właśnie przez nich napisana jest książka pt.: „Pierwsza pomoc dla niemowląt i dzieci”.

Znajdziemy w niej bardzo dużo, a wszystko podzielone na rozdziały. Takie rozwiązanie sprawia, że łatwo znaleźć potrzebne nam informacje. Wraz z książką dowiemy się jak radzi sobie najczęstszymi objawami, chorobami, kiedy należy udać się do pediatry, a kiedy można jeszcze poczekać lub jest to całkowicie zbędne i wiele więcej. Wszystkie informacje napisane są jasno, zrozumiale i bez zbędnego rozciągania tekstu.

Wizualnie książka jest dość ciekawa. Znajdziemy w niej ładne ilustracje, a ważne informacje są dodatkowo oznaczone.

„Pierwsza pomoc dla niemowląt i dzieci” to książka, która według mnie powinna zagościć w domu, jeśli mieszka w nim dziecko. Ze swojej strony z przyjemnością polecam.


Moja ocena – 9\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Jedność oraz na FB


Pierwsza pomoc dla niemowląt i dzieci

2 komentarze: