piątek, 9 października 2020

Wydawnictwo Insignis Książka pt.: "Dlaczego rodzice tak cię wkurzają i co z tym zrobić" - ZAPOWIEDŹ

 

Dlaczego rodzice tak cię wkurzają i co z tym zrobić” – jedyny taki poradnik w księgarniach już 14 października!


Masz dziwne wrażenie, że rodzice ciągle się o coś czepiają? Że nie dają ci żyć w spokoju? Czasem podejrzewasz nawet, że są z innej planety, bo wasze mózgi na serio pracują inaczej i często się kłócicie? Nie dość, że na co dzień masz mnóstwo stresów, szkoła, wiadomo, to rodzice jeszcze ci dokładają?

Jak rozwiązać te problemy?

Nie rodzimy się z taką wiedzą, więc można by coś poczytać. Tymczasem znakomita większość poradników jest dla dorosłych, no bo przecież to z tobą jako nastolatkiem nie można sobie poradzić, ech, a na dodatek wieje od nich nudą. Czy nie można czasem zażartować dla rozluźnienia?

Można!

Prócz tego, że podczas lektury od czasu do czasu się uśmiechniesz, a być może nawet rechocząc, oplujesz ekran, przede wszystkim dowiesz się, o co chodzi w twojej relacji z rodzicami, co w niej szwankuje, jakie są możliwe tego powody, i jak temu wszystkiemu zaradzić.

Zamów książkę w przedsprzedaży w najlepszej cenie już teraz!

http://bit.ly/dlaczego-rodzice-empik

Analiza trudnych sytuacji pomoże przełamać krzywdzące stereotypy - na przykład że nie odrywasz nosa od telefonu czy rzekomo zbyt długo śpisz - i nierealistyczne wymagania rodziców, dajmy na to, dotyczące porządku, a wzajemne zrozumienie zasieje spokój w twoim domu. Bo nie tylko dowiesz się, jak rozwiązywać konflikty, ale też jak do nich nie dopuszczać. Ile dzięki temu zyskasz czasu i energii, ho ho! No skarb, nie książka.

Jej autorem jest Dean Burnett – znany na całym świecie neurobiolog, autor wielu bestsellerów, np. „Gupiego mózgu”, a do tego bloger i podcaster, który żartami sypie jak z rękawa.

Jaka jest ta książka? W skrócie: mądra, szczera, napisana z empatią, przystępnie, niesztywna i… pomaga. Nie zaszkodzi spróbować.

10 komentarzy:

 1. Oj bardzo fajna, sama chętnei bym ja przeczytałą

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście większość książek to raczej skierowane do rodziców, jak mają sobie radzić. Interesujący punkt widzenia, choć ja sama nie dawno przecież byłam jeszcze nastolatką ;-)
  Ważne, że uczy i jest napisana przystępnym językiem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna i pouczająca książka dla nastolatków

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna i pouczająca książka dla nastolatków

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna książka, edukacyjna może kupię jakiemuś dziecku bo moje dorosłe.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna nieco inna propozycja książkowa.

  OdpowiedzUsuń
 7. Super. Pierwszy taki poradnik dla dzieciakœw.

  OdpowiedzUsuń
 8. Każdy tego typu poradnik jest wart uwagi

  OdpowiedzUsuń
 9. Okres dojrzewania jest trudny,nastolatki zawsze mają wyolbrzymione problemy,takie ich młodzieńcze prawo. :) Ciekawa książka dla nich :)

  OdpowiedzUsuń