piątek, 16 października 2020

Wydawnictwo NieZwykłe Książka pt.: "Zimowe serca" Anny Wolf - Zapowiedź

 


Świąteczna opowieść autorki bestsellerów – Anny Wolf!


Erick Walker nie wierzy w cuda. A jednak pewnego zimowego dnia tuż przed Bożym Narodzeniem zdarzyło się coś niezwykłego. Nieznajoma uratowała Ericka, kiedy jego samochód zsunął się ze skarpy prosto do rzeki.


Nie wiedział, że była to Tara Willson, matka dwóch nastoletnich córek, która po rozstaniu z mężem borykała się z problemami finansowymi. W dodatku nie ufała ludziom, a w szczególności przedstawicielom płci męskiej.


Kiedy rok później, przed kolejnym Bożym Narodzeniem, przypadkowo się spotykają, Tara nie rozpoznaje Ericka. On z kolei nie ma pojęcia, że to kobieta, której zawdzięcza życie.


Świąteczny cud czy nie, tych dwoje się zaprzyjaźnia, nie przypuszczając, że Tara tak bardzo potrzebuje przyjaciela. Jej były mąż będzie chciał się zemścić za to, że od niego odeszła. Jednak Roger nie podejrzewa, że w życiu dawnej żony pojawił się ktoś nowy – mężczyzna z tonącego samochodu. Mężczyzna, który ma na koncie wiele złych uczynków.


PREMIERA 18 LISTOPADA

5 komentarzy:

 1. Oj czekam na nią, mam nadzieje że bedzie super

  OdpowiedzUsuń
 2. Recenzja z pewnością zachęca do tego żeby książce bliżej się przyjrzeć

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta jesień nie będzie należała do nudnych,zapowiada się kolejna fantastyczna książka :) Dużo nazbierało się już książek do przeczytania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. panie na pewno chetnie książkę przeczytają,dobry pomysł pod choinkę bedzie

  OdpowiedzUsuń