niedziela, 4 października 2020

Wydawnictwo NieZwykłe Książka pt.: "Arrow's Hell” - Recenzja

 

Zapraszam na opinię o książce pt.: „Arrow's Hell”, jaką otrzymałam od Wydawnictwa NieZwykłego.

Książka pt.: „Arrow's Hell” to drugi tom z serii Wind Dragons MC.

Tom pierwszy to książka pt.: „Dragon's Lair”.


Anna jest siostrą Rake’a – członka Wind Dragons, jednak od jakiegoś czasu mieszkała wiele kilometrów od niego. Kiedyś byli sobie bardzo bliscy i teraz kiedy kobieta będzie mieszkał niedaleko, chcą znowu się do siebie zbliżyć. Brat ma zamiar zapewnić jej ochronę, a do opieki angażuje swoich klubowych braci.
Arrow jest kumplem jej brata, kimś dla kogo ona jest zakazana. To jednak nie przeszkadza Annie poczuć coś więcej do mężczyzny, niestety ma wrażenie, że bez wzajemności. Jest w stosunku do niej zimny, oschły, odpowiada półsłówkami. Kobieta myśli, że to przez to, że jest przyjacielem jej brata, prawda jednak jest zupełnie inna.
Arrow kiedyś już kochał, jednak nie był dobry dla Merry. Ona była dobra, opiekuńcza, dawała tak wiele od siebie, nie żądając praktycznie nic w zamian. Czuje się winny jej śmierci. Zginęła podczas najazdu członków innego klubu, na ich, a jego tam nie było, nie ochronił jej. Do Anny coś czuje, nie ma jednak zamiaru zaryzykować, po raz kolejny narazić kobietę na niebezpieczeństwo. Anna jednak jest uparta i ma zamiar zdobyć mężczyznę. Czy jej się uda? Jak zareaguje, kiedy pozna tajemnice mężczyzny? Czy Arrow pogodzi się z przeszłością i da sobie szanse na szczęście?

Tom pierwszy bardzo mi się podobał i nie będę ukrywać, że z niecierpliwością czekałam na tom drugi. Nie zawiodłam się ani trochę, według mnie tom drugi, jest tak samo dobry, jak pierwszy. Historia ciekawa, wciągająca, dość dynamiczna, pełna zwrotów akcji, namiętności.

Anna jest młodą kobietą, trochę zbuntowaną, momentami działa impulsywnie, co nie raz kończy się dla niej źle. Uważam, że jest bohaterką ciekawą, choć nie idealną.
Arrow to mężczyzna, który nie radzi sobie z przeszłością. Mieniło pięć lat od tragicznych zadaszeń, a on nadal nimi żyje. Czuje się winny, nie potrafi sobie przebaczyć. To bohater którego losy śledziłam z zaciekawieniem.

„Arrow's Hell” to książka która zdecydowanie mi się podobała, którą przeczytanie sprawiło mi dużo przyjemności. Ze swojej strony wam polecam, a sama z niecierpliwością czekam na kolejny tom.Moja ocena – 9\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo NieZwykłe oraz na FB.

Arrow's Hell

7 komentarzy:

 1. Sama bym przeczytała, zaciekawiła mnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tematyka Interesująca, warto sięgnąć po tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna i ciekawa książka

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada sie bardzo viekawa ksiazka warta uwagi

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna historia o poszukiwaniu szczęścia, pogodzeniu się z przeszłością, o miliosci

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli Ty Aniu czekasz na kolejny tom to ten koniecznie wpisuję na listę do przeczytania :) Książka z wielkim potencjałem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. po tej recenzji panie pewno chetnie przeczytają książke

  OdpowiedzUsuń