poniedziałek, 12 października 2020

Wydawnictwo HarperCollins Polska Książka pt.: „Basia, Franek i zasypianie" - Recenzja

 

Zapraszam na opinię o książce pt.: „Basia, Franek i zasypianie”, jaką otrzymałam od wydawnictwa Harper Kids.Franek nie chce iść spać. Zarówno Basia, jak i mama próbują praktycznie wszystkiego, aby zasnął, a jemu nic nie pasuje, na dodatek ciągle reaguje na wszystko płaczem. Mają tego dość, jednak pomysły zaczynają się kończyć. Czy Basia znajdzie sposób, aby braciszek zasnął?

Książeczka jest kartonowa, solidna, z zaokrąglonymi rogami. Bez obaw możemy podarować ją maluszkowi, jest dla niego bezpieczna.

Tekst prosty i ciekawy. Jest go dość mało na stronach. To wszystko sprawia, że dziecko słucha z przyjemnością, a także nie zdąży się znudzić, zanim dotrzemy do końca książeczki.

Ilustracje śliczne, kolorowe, przyciągają wzrok i zachęcają do poznania treści.

„Basia, Franek i zasypianie” to kolejna książeczka o Basi w wersji kartonowej dla najmłodszych dzieci, jaką miałam przyjemność recenzować. Moim zdaniem ma wiele zalet i zdecydowanie warto ją podarować dziecku. Z przyjemnością polecam.Moja ocena – 9\10Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Egmont gdzie kupicie książki wydawnictwa HarperCollins Polska oraz na FB KsiążkoSfera HarperKids


Basia, Franek i zasypianie

7 komentarzy:

 1. Bardzo fajnecsa przygody basi lubimy je

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna i pouczająca książeczka dla dzieci

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna seria dla dzieci , bardzo ją lubimy

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że tekstu jest mało. Obrazki kolorowe to każdemu się podobają. Zwięźle, ciekawie i na temat to ja rozumiem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z Basią zawsze są ciekawe przygody :) Ciekawa książeczka,duże obrazki,mało tekstu

  OdpowiedzUsuń