piątek, 10 grudnia 2021

Wydawnictwo Novae Res Książka pt.: "Malarka" - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Malarka”, którą otrzymałam od Wydawnictwa Novae Res.

Gabi wyjeżdża z rodzinnego Krakowa do Poznania, gdzie ma zamiar studiować. Co prawda rodzice nie popierają jej wyboru, jednak może liczyć na ciotkę, z czego jest bardzo zadowolona. Nowe miasto, studia, nowi znajomi, pierwsza praca – to wszystko stopniowo zmienia dziewczynę. Zaczyna odnosić małe sukcesy, co daje jej motywację do doskonalenia swoich prac. Jednak nie wszystko układa się doskonale, a problemy, jakie spotka na swojej drodze, mogą znacząco zniechęcić. Czy osiągnie sukces? Czy spełni się jako malarka? Czy wyjazd z rodzinnego miasta był dobrą decyzją?

W książce znajdziemy historię młodej dziewczyny, która wkracza w dorosłe życie. W nowym mieście, z dala od rodziny i znajomych, tak naprawdę zaczyna wszystko od nowa. To historia o zmianach, dorastaniu, nowych znajomych, spełnianiu marzeń, ale też przeciwnościach i problemach, jakie spotyka na drodze wielu z nas. Mnie się podobała, chociaż troszkę zabrakło mi w niej akcji.

Bohaterka jest osobą ciekawą, dającą się lubić, to taka dziewczyna z sąsiedztwa, którą z ochotą poznałabym w życiu realnym.

„Malarka” to książka, która zabiera czytelnika w świat Gabi i pozwala odkrywać wraz z nią nie zawsze proste życie dorosłe. Polecam.


Moja ocena – 8\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Novae Res oraz FB


Malarka

3 komentarze: