czwartek, 30 grudnia 2021

Wydawnictwo NieZwykłe Książka pt.: „Przyjacielski układ”- Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Przyjacielski układ”, którą otrzymałam od Wydawnictwa NieZwykłego.Stephanie i Linden przyjaźnią się już od dłuższego czasu. Mogą zawsze na siebie liczyć, mogą powierzyć sobie największy sekret. Lata mijają, jednak ta przyjaźń nie słabnie. Pewnego wieczoru, podczas spotkania w barze Linden wpada na zwariowany pomysł. Proponuje kobiecie, że jeśli do 30 urodzin nie będą mieli stałych partnerów, zostaną mężem i żoną. Stephanie, się zgadza, jednak tak naprawdę nie wierzy, że do tego dojdzie.
Czas mija, oni się zmieniają i oboje kogoś ma. Zarówno Stephanie i Linden są w związkach, które wydają się dość trwałe. Wspólny wyjazd kilku par w góry, żarty, alkohol i pewien pocałunek zaczynają wiele zmieniać. Co naprawdę czują do siebie Stephanie i Linden? Jak potoczą się ich związki? Co stanie się z układem sprzed lat?

Historia z wątkiem o przyjaźni, która zmienia się w coś więcej, mnie się podobała. Książka była dość ciekawa i wciągająca. Może nie bardzo zaskakująca, jednak mnie to ani troszkę nie przeszkadzało. Lubię czasem sięgnąć po coś spokojniejszego, gdzie nie ma szybkiej akcji, czy wielkich jej zwrotów.

Bohaterowie moim zdaniem ciekawi,.
Stephanie to młoda, kobieta, mająca własne zdanie, zaradna, troskliwa, ambitna. Osobiście ją polubiłam.
Linden lubi dobrą zabawę, seks bez zobowiązań. Można by pomyśleć, że jest lekkoduchem, żyjącym tylko dniem dzisiejszym. Jednak on w głębi serca skrywa tajemnice, która wiele zmieni.

„Przyjacielski układ” to ciekawa propozycja na leniwe popołudnie. Ze swojej strony polecam.


Moja ocena – 8\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo NieZwykłe oraz na FB


Przyjacielski układ

2 komentarze: