wtorek, 2 listopada 2021

Wydawnictwo Rebel Gra pt.: BrainBox - Harry Potter - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję gry planszowej BrainBox - Harry Potter, którą otrzymałam od Wydawnictwa Rebel.Zasady są po prostu banalne i to nie zależnie którą wersję wybierzemy – 1 gracz czy od 2 graczy w zawyż. Gra polega na zapamiętaniu jak największej ilości szczegółów z karty w określonym czasie i odpowiadanie na pytania. Prawda, że proste? Oczywiście, a mimo to nie nudzi się szybko i naprawdę dobrze się z nią bawi niezależnie czy gramy sami, czy w większej grupie osób.

Wizualnie gra jest świetna, a wszystko za sprawą ilustracji jak z filmu, które znajdziemy na kartach. Jakość gry jest wysoka, karty są dość grube, a co za tym idzie, nie zniszczą się szybko.

Tym razem muszę wspomnieć o opakowaniu, ponieważ jest plusem i to sporym. Nie tylko jest ładne, ale również niezbyt duże co sprawia, że nie zajmuje dużo miejsca. Dla mnie to znaczące zarówno w domu (no cóż, gier coraz więcej, a miejsce na nie nie chce się rozciągnąć: )), jak i kiedy chcę grę zabrać np. na jakiś wyjazd.

BrainBox - Harry Potter jest jedną z tych gier, w którą można grać samemu, a takich gier jest niewiele. Wraz z nią doskonale się bawimy, a także ćwiczymy pamięć. Z przyjemnością polecam.Moja ocena – 8\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Rebel oraz na FB 


BrainBox - Harry Potter

4 komentarze: