piątek, 22 października 2021

Konkurs z „LoveInk You”

 Weźcie udział w konkursie i zgarnijcie voucher na tatuaż!


Sięgnijcie po nową powieść K.N. Haner i wspólnie z jej bohaterami przekroczcie próg studia tatuażu LoveInk Tattoo Studio! Poznajcie aroganckiego i zabójczo przystojnego tatuażystę Isaaca, spotkajcie jego tajemniczą klientkę Ninę i przekonajcie się, jak wielka potrafi być siła prawdziwych uczuć.


Jeśli opowieść o ich miłości Wam się spodoba, podzielcie się opinią o książce, by zawalczyć o voucher do studia tatuażu! Zwycięzca konkursu zrealizuje go w jednym z czterech polskich miast i tylko od niego będzie zależeć, jaki wzór ozdobi jego ciało.


Zasady są bardzo proste:

- dodaj opinię o „LoveInk You” K.N. Haner na jednej ze wskazanych stron: 1) lubimyczytac.pl, 2) empik.com, 3) swiatksiazki.pl lub 4) profilu na Instagramie (na czas trwania konkursu profil musi być publiczny) oraz prześlij na skrzynkę: loveinkyou@businessandculture.pl bezpośredni link lub screena dodanej recenzji, aby zgłosić swój udział w konkursie. W temacie wiadomości wpisz: „Konkurs z LoveInk You”.


Pod uwagę będą brane wyłącznie recenzje napisane w okresie trwania konkursu. Spośród zgłoszeń jury konkursu wybierze jedno jego zdaniem najciekawsze. Szczegóły w regulaminie pod postem konkursowym dostępnym na fanpage'u Grzeszne Książki.


Voucher zrealizować można w jednym z następujących miast: Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław. Po rozstrzygnięciu konkursu zwycięzca zostanie poproszony o wskazanie preferowanego miasta realizacji nagrody i otrzyma bon podarunkowy o wartości 500 zł.


Konkurs trwa od 19.10.2021 do 5.11.2021 do 23:59. Zwycięzcę ogłosimy w ciągu 7 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.


Powodzenia!


4 komentarze: