środa, 22 kwietnia 2020

Wydawnictwo Novae Res Książka pt.: "Stay Away” - Recenzja


Zapraszam na opinię o książce pt.: „Stay Away”, jaką otrzymałam od Wydawnictwa Novae Res.Książka pt.: „Stay Away” to drugi tom serii. Tom pierwszy to książka pt.: „RunAway


Mija rok od ostatnich zdarzeń. Etinette wyjechała do Europy, poznała nowych przyjaciół, studiuje, pracuje, ma chłopaka, z którym chce związać swoją przyszłość. Wszystko zaczęło się układać, dokładnie tak, jak marzyła, a przynajmniej tak się jej wydaje. Niestety to tylko pozorny spokój. Najpierw pojawia się dziwny mężczyzna w pizzerii, w której kobieta pracuje. Zawsze jest na jej zmianie, zawsze ma kaptur na głowie, a jego twarzy nikt nie widział. Następnie, podczas swoich 21 urodzin, kobiecie wydaje się, że widzi Austina. Miesza to bardzo w życiu Etinette, dawne uczucia wracają, coraz mniej jest pewna swojego nowego związku, zaczyna się zastanawiać co się tak naprawdę dzieje. Zaczynają pojawiać się pogróżki, a jej przyjaciele zaczynają znikać. Kto znowu grozi Etinette? Czy uczucia między nią i Austinem znowu odżyją? Czy uda im się odnaleźć zaginionych przyjaciół?

Historia jeszcze ciekawsza niż w tomie pierwszym. Akcja toczy się od pierwszych stron. Książka wywołuje dużo emocji, jest pełna zagadek, zwrotów akcji, przyjaźni, miłości, niebezpieczeństw.

Zarówno Etinette, jak i Austin dorośli.
Kobieta stała się bardziej „samodzielna”, pewna siebie. Potrafi zawalczyć o siebie, a także o przyjaciół, pokonać strach by ich uratować.
Austin, choć czasem nadal ma „chamskie” teksty, jest zdecydowanie sympatyczniejszy, bardziej uczuciowy. W drugim tomie bohaterowie bardziej mi się podobali, większą sympatią ich obdarzyłam.

Oba tomy serii zdecydowanie warto przeczytać. Dostarczają dużą dawkę emocji, są pełne miłości, przyjaźni, niebezpieczeństw, zwrotów akcji. Historię przeżywa się razem z bohaterami, mocno im kibicując. Z wielką przyjemnością polecam.


Moja ocena – 10\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Novae Res oraz na FB.


13 komentarzy:

 1. Kolejna książka ktora warto przeczytac :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę zajrzeć do pierwszej części i myślę że zamówię obie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejna ciekawa propozycja w dobie koronawirusa tym bardziej, by umilić sobie czas kwarantanny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka zapowiada się bardzo ciekawie i z chęcią bym przeczytała obie części 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa,intrygująca,mężczyzna w kapturze ,nikt nie widział jego twarzy,ciekawa,ciekawa

  OdpowiedzUsuń
 6. Warta przeczytania, bardzo ciekawe postacie

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeśli w książce dzieje się dużo od samego początku to musi być ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zaciekawiła mnie książka po recenzji sięgnęła bym po nią Dagmara Krajewska

  OdpowiedzUsuń
 9. Bohaterowie coraz bardziej są interesujący, a skoro kolejny tom również dostarcza sporą dawkę emocji to trzeba zakupić te ksiazki.

  OdpowiedzUsuń
 10. panie na pewno książkę chętnie przeczytają

  OdpowiedzUsuń